Majesty: The Fantasy Kingdom Sim

Kale Savunma Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 1.99$
  • Boyut 34.9 MB
  • Version 1.4.3
  • Dil İngilizce
  • Firma HeroCraft Ltd.
Büyülü bir dünyada ülkenin kralı olarak rol alacak ve ülkenin refahı için elinizden geleni yapmaya çalışacaksınız.

Büyülü bir dünyada ülkenin kralı olarak rol alacak ve ülkenin refahı için elinizden geleni yapmaya çalışacaksınız.

1.99$ gibi cüzi bir ücret ödeyerek sahip olabileceğiniz oyunda, kral sensin. Tüm kraliyetin yükü senin omuzlarında. Kraliyetin ve halkın refahı için çeşitli düşmanlar ile mücadele etmeli, savaşmalı, yeni topraklar keşfetmeli, ülkeni ekonomik ve bilimsel yönden geliştirmelisin. Bu amaç için sana verilen sıra dışı görevleri başarıyla tamamlamalı ve halkına refah bir ortam sağlamalısın. Yiğit savaşçılardan, barbarlara, güçlü sihirbazlardan, gaddar büyücülere, çalışkan cücelerden, becerikli elflere bir çok büyüleyici karakter seni bekliyor.

Oyunda bulunan tüm karakterler kendi hayatlarını yaşıyor ve her an kendi kararlarını kendileri alıyor. Bu da demek oluyor ki oyun sürprizlerle dolu. Sen bu karakterlere emir verebilirsin. Ancak seninde bu konuda yetkin sınırlı. Yani sadece büyük ödüller söz konusu olduğunda bu karakterler senin emirlerini dinliyor. Yeni kahramanlar, yeni ekipmanlar, silah ve büyüler, iksirler, beceriler gibi pek çok özelliği bir arada bulabildiğimiz oyunda, yer yer rol yapma öğelerine de rastlıyoruz.

İstatistikler, silah ve zırh, düzinelerce kahraman, farklı canavar türleri, 30 yükseltilebilir bina türleri, 16 senaryo misyonları, 3 zorluk seviyesi, çarpışma modu, yaklaşık 100 oyun başarıları oyunda yer alan özelliklerden bazılarıdır.

İyi Eğlenceler!

Daha Fazla Göster
Majesty: The Fantasy Kingdom Sim indir